Custom Precast Concrete

Подячні листи

Якість продукції заводу «Обербетон» та професіоналізм співробітників не раз оцінені замовниками та партнерами компанії. Про це свідчать отримані подячні листи.

Подячний лист від ТОВ “Запорізка механізована колона №1» за виконання замовлення на виробництво та поставку залізобетонних конструкцій для реконструкції ТЕЦ-5 в м. Києві.

(Дивитись)

Подяка від ТОВ «Столичні будтехнології» за виконання замовлення на виготовлення сходових маршів та площадок для будівництва об’єкту “Житловий будинок з об’єктами соціально-побутового та громадського призначення” по вул. Ованеса Туманяна у Дніпровському районі м. Києва

(Дивитись)

Подяка від компанії «Столичні будтехнології» за ефективне виконання замовлення на виготовлення залізобетонних плит перекриття для будівництва восьми житлових будинків першої черги ЖК «Липинка» у м. Києві.

(Дивитись)

Подяка від ТОВ «МВІ» за виконання замовлення на виробництво залізобетонних плит перекриттів для будівництва об’єкту «Будинок зборів з торгівельно-виставковими, офісними та спортивними приміщеннями» у Києво-Святошинському районі с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 14».

(Дивитись)

Подячний лист від компанії «ІНТЕРГАЛ-буд» за виконання заказу на виробництво та поставку каркасу з використанням індивідуальних залізобетонних елементів для будівництва об’єкту “Торгово-розважальний комплекс «Полярний» по вул. Михайла Майорова, 2, у місті Київ.

(Дивитись)

Подяка від компанії «Міськжитлобуд» за успішну та плідну співпрацю при будівництві об’єкту «Міжнародний термінал аеропорту «Київ».

(Дивитись)

Подяка від компанії «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» за виконання замовлення на виробництво залізобетонного каркасу, з використанням нестандартних елементів, для будівництва об’єкту «Підземний гараж для тимчасового зберігання легкових автомобілів кварталу житлової забудови на вулицях Буковинській та Гетьмана Виговського в м. Рівному».

(Дивитись)