Індивідуальні залізобетонні конструкції

Нагороди

Досягнення компанії «Обербетон» у розвитку будівельної галузі та промислового виробництва України відмічені грамотами, подяками та нагородами.

подяка нагорода

Подяка за вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі

Генеральний директор ТОВ «Обербетон Україна» Гуцал А.О. отримав Подяку Київського Міського Голови за вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі України.

нагорода

Подяка, медаль та іменний годинник від ХК «Київміськбуд»

За підсумками закінчення поставок виробів зі збірного залізобетону для реконструкції НСК «Олімпійський» Холдингова компанія «Київміськбуд», в особі президента Голиці М.М., висловила подяку співробітникам ТОВ «Обербетон Україна» «за сумлінну працю, високу професійну майстерність та вагомий внесок у будівництво», а також нагородила медаллю, іменним годинником та Подякою.
полдяка

Подяка за сумлінну працю, професіоналізм та вагомий внесок у будівництво

Головний інженер заводу «Обербетон Україна» Ресенчук В.М. отримав Подяку Президента ХК «Київміськбуд» за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у будівництвою.
нагорода подяка для Обербетон

Почесна грамота за багаторічну сумлінну працю, ефективне залучення інвестицій в область, вагомий особистий внесок у розвиток промислового виробництва

Генеральний директор ТОВ «Обербетон Україна» Гуцал А.О. нагороджений Почесною грамотою Житомирської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, ефективне залучення інвестицій в область, вагомий особистий внесок у розвиток промислового виробництва за результатами роботи 2010 року.