Індивідуальні залізобетонні конструкції

Проектне бюро

Завдяки власному проектному бюро з кращих в Україні фахівців, сучасному програмному забезпеченню, а також клієнтоорієнтованості, компанії вдається реалізовувати масштабні та складні проекти з максимальною економією ресурсів з боку замовника.

Проектний відділ компанії надає послуги з розробки проектно-конструкторської документації будівель і споруд будь-якого ступеня складності.

Компанія «Обербетон» рекомендує потенційним клієнтам починати співпрацю на етапі проектування будівлі або споруди. Оптимальним моментом для початку співпраці є етап вибору матеріалів та конструктивної системи каркасу будівлі. Проектний відділ компанії зможе запропонувати замовнику варіант рішення каркасу в збірному залізобетоні, врахувавши всі побажання клієнта, пов’язані з функціональним призначенням будівлі (вимоги по навантаженням, висоті поверху, прольотам). Запропонований варіант буде найбільш швидкісним та економічним з точки зору витрат на матеріали.

Використання нових технологій виробництва та сучасне обладнання дозволяють компанії «Обербетон» виготовляти індивідуальні залізобетонні конструкції. Проектний відділ компанії розробляє нестандартні залізобетонні вироби згідно готовим проектам, надаючи проектантам, архітекторам та будівельникам необмежений спектр можливостей для архітектурного планування об’єкту.

Результатом співпраці з компанією «Обербетон» стануть будівлі та споруди, індивідуальний образ яких в частині планування і зовнішнього вигляду буде з максимальною точністю відповідати замисленому архітектором.

Альбом проектних рішень

зб вироби залізобетонні

Кріплення залізобетонних колон з фундаментним стаканом типу Ф

залізобетонні вироби

Кріплення залізобетонних колон з фундаментним стаканом типу 1Ф

залізобетонні вироби

Кріплення залізобетонних колон шляхом з’єднання закладних деталей колон («башмак») з анкерними болтами фундаментів

залізобетонна конструкція

З’єднання елементів колони між собою шляхом болтового кріплення з’єднанувальних елементів, заанкерених в окремих частинах колони

Збірні залізобетонні конструкції

З’єднання елементів колони між собою шляхом пропуску через канали випусків  арматури з подальшим їх замонолічуванням

залізобетон укнаїна

Шарнірний вузол з’єднання колони з балкою

Шарнірний вузол з жорстким перекриттям з’єднання колони з балкою
 Шарнірний вузол з жорстким перекриттям з’єднання колони з балкою
збірні залізобетонні конструкції
Шарнірний вузол з’єднання колони з балкою

Вузли обпирання пустотних плит на балку